Pakalpojumi

Uzņēmums veic rūpnieciskās tīrīšanas darbus degvielas uzpildes stacijās, mazuta un degvielas tvertņu augstspiediena mazgāšanu un sagatavošanu defektoskopijas inspekcijai. Pakalpojumu klāstā ir arī tvaika katlu un siltummaiņas iekārtu augstspiediena mazgāšana, apkures un ūdensapgādes sistēmu tīrīšana, izolācijas materiālu, filtru un ķimikāliju vairuma un mazumtirdzniecība u.c. 

Produkti

SIA “Ekovalis Latvija” piedāvā plašu produktu klāstu, sākot ar dažādiem ķīmiskiem tīrīšanas līdzekļiem, beidzot ar profesionālu hidrodinamisko aprīkojumu.

Par mums

“Ekovalis Latvija” ir viens no vadošajiem savas nozares uzņēmumiem Latvijā, kas piedāvā plaša profila vides inženiertehniskos pakalpojumus un konsultācijas sekojošās jomās:

  • Naftas produktu rezervuāru tīrīšana
  • Bīstamo atkritumu savākšana
  • Vides attīrīšana no naftas un ķīmisko produktu piesārņojuma (vides sanācijas darbi)
  • Cauruļvadu tīklu CCTV inspekcija
  • Siltummainītāju un apkures sistēmu tīrīšana
  • Kuģu tilpņu tīrīšana
  • Lietus notekūdens un kanalizācijas sistēmu skalošana
  • Vispārējā būvniecība.

Kopš 2009. gada mēs realizējam dažāda mēroga un sarežģītības projektus, gūstot ievērojamu starpnozaru pieredzi un zināšanas.

Uzņēmums ir izveidojis kvalificētu profesionāļu kolektīvu, kas spēj atrisināt sarežģītākos nozares jautājumus. Tā sniegtie savlaicīgie un kvalitatīvie pakalpojumi arvien palielina esošo klientu loku.

Kopš uzņēmuma dibināšanas mums ir izveidojies stabils klientu loks, kura vidū ir gan valsts sektora institūcijas, gan plaši atpazīstami privātuzņēmumi Latvijā.

Kvalitāte, stabilitāte, profesionalitāte un dinamiska izaugsme ir mūsu garants kopīgu mērķu sasniegšanai.

“Ekovalis Latvija” darbību reglamentē iegūtie ISO sertifikāti 9001:2015; Vides Kvalitātes sertifikāts ISO 14001:2015; Darba aizsardzības sertifikāts OHSAS 18001:2007.

Misija, vīzija un vērtības

“Ekovalis Latvija” vīzija – būt tirgū atzītam partnerim, kuru klienti un sabiedrība kopumā atzīst kā kvalitātes etalonu vides inženiertehnisko risinājumu jomā.

“Ekovalis Latvija” misija – realizēt liela apjoma un nozīmīgus vides projektus Latvijā, nodrošinot sniegtā pakalpojuma izcilo kvalitāti ar profesionālu, inteliģentu un motivētu komandu un pasaules līmeņa materiāli tehnisko resursu bāzi.

“Ekovalis Latvija” augstākās vērtības – Darbinieki un Ģimene, Kvalitāte, Atbildība, Godīgums, Reputācija un Izaugsme.

Kontakti

SIA “Ekovalis Latvija”
Sūnu iela 21
Liepāja, LV-3401
Tel. +371 634 01551
Mob. +371 292 57097
Fax. +371 634 01550
guntis@ekovalis.lv
www.ekovalis.lv